%100 ELEKTRİKLİ PEUGEOT SUV e-2008

ÇOK YAKINDA

ÜSTÜN BİR SUV

Heyecan verici bir tasarıma ve yenilikçi PEUGEOT 3D i-Cockpit® özelliğine sahip, sınıfının en iyisi teknolojilerle donatılmış PEUGEOT SUV e-2008, daha uzun bir sürüş deneyimi ve sürüş kabininde kaliteli bir zaman sunuyor.
“Seçme Özgürlüğü” vaadimizle 332 km (WLTP) menzile sahip elektrikli motor seçeneği sunulan PEUGEOT SUV e-2008 modeliyle kendinize seçim yapma özgürlüğü tanıyın.

Elektrikli e-2008 hakkında daha fazla bilgi için PEUGEOT SUV e-2008 yorumlarını keşfedin.

  • 1 / 1
VARLIĞINI HİSSETTİRİR

PEUGEOT SUV e-2008’in yola hükmeden ve kolayca ayırt edilen dış tasarımı, güçlü ve atletik yapısını pekiştiren geriye yatık ön camı barındırıyor.

Yatay motor kaputundaki gövde rengi geniş krom kaplama ızgarasının yanında markanın sembolü olan üçlü aslan pençesi ışık imzası ile Full LED farları SUV’nin güçlü modern havasını tamamlıyor.

GENİŞLETİLMİŞ DENEYİM

PEUGEOT 3D i-Cockpit® , sezgisel ergonomisi, kompakt deri direksiyon simidi, 10 inç HD kapasitif dokunmatik ekranı ve yapılandırılabilir 3D dijital ön gösterge paneliyle deneyiminizi zenginleştiriyor. Aracı eller serbest olarak çalıştırma olanağının yanı sıra anahtarsız giriş özelliği ile anahtar cebinizde/çantanızdayken, araca yaklaşarak kapıları açma ve uzaklaşarak kilitleme imkanı sunuyor.

  • 1 / 1
HEYECAN VERİCİ BİR SEÇİM

Elektrikli motor sayesinde CO2 emisyonu salınımını sıfıra indirerek sürüş özgürlüğünü deneyimleyin. Sessiz ve akıcı bir sürüşün size getirdiği yeni hislerin keyfini sürün.

  • 1 / 1
GELECEĞE HAZIR BİR SUV

PEUGEOT SUV e-2008, en yeni nesil teknoloji ve sürüş destek özellikleriye siz ve yolcularınızın güvenliğini arttırırken, çevreye hakimiyetinizi arttırarak sürüşünüze yardımcı olur.

*İletişimde kullanılan görseller ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir.