Yenilikçi SUV kodlarına sahip benzersiz tasarımıyla PEUGEOT SUV 3008’i keşfedin. Karakteristik ve özgün tasarımı, güç ve zarafetle dinamizm ve akıcı hatları birleştiriyor. Benzersiz PEUGEOT i-Cockpit®ve yenilikçi teknolojiler, kabin içi konforunuzu ve güvenliğinizi artırmak için tasarlandı. Yüksek verimlilik seviyesine sahip benzinli ve dizel motorlar dinamik ve keyifli bir sürüş deneyimini beraberinde getiriyor.

BROŞÜRLERİMİZİ İNCELEYİNİZ
3008 İLHAM VEREN TASARIM

PEUGEOT SUV 3008 dayanıklılık ve estetik akıcı tasarım arasında benzersiz bir denge sunan iddialı bir görünüm ortaya koyuyor. Yeni ön tasarım modele güçlü bir kişilik kazandırıyor. Sınıfının en iddialı modeli, cesur ve modern bir çağ başlatıyor.

  • 1 / 1
YENİ ÖN GÖRÜNÜM

PEUGEOT SUV 3008’in özenli detaylara sahip güçlü ön görünümü, çerçevesiz ön ızgara ve tamponla bütünleşen detaylarla geleceğin estetik tasarım kodlarını şekillendiriyor.

ZENGİN BİR DENEYİM

Sınıfının en ergonomik sürüş pozisyonuna sahip PEUGEOT i-Cockpit® daha da geliştirildi ve modernize edildi. Böylece PEUGEOT SUV 3008, daha konforlu, daha güvenli, daha kolay ve daha sezgisel bir sürüş deneyimi sunuyor.
Kompakt boyutlu çok fonksiyonlu direksiyon simidi daha fazla his ve manevra kabiliyeti sunuyor.
Sesli komut özelliğine sahip 3-boyutlu navigasyonuyla yeni 10 inç HD dokunmatik ekranı çoklu-dokunma teknolojisiyle çok daha kullanışlı bir yapı sunuyor. Zarif krom piyano tuşları belirli konfor özelliklerine hızlı ve sezgisel erişim sağlıyor.

  • 1 / 1
MIRROR SCREEN

Mirror Screen özelliğiyle Apple CarPlayTM veya Android AutoTM uyumlu akıllı telefonlarınızdaki uygulamalara ana ekran üzerinden erişim sağlayabilir ve kablosuz şarj özelliği ile her an hayata bağlı kalmaya devam edebilirsiniz.
Ayrıca arka koltuk yolcuları için mobil cihazlarını şarj etmek üzere iki adet USB soketi sunuluyor.

  • 1 / 1
NIGHT-VISION

Özel “Gece Görüş” sisteminin kızılötesi kamerası, gece sürüş koşullarında daha etkin bir görüş için farların menzilinin 200 metre ilerisindeki alanı tarayarak yayaları ve hayvanları algılıyor ve sizi uyarıyor. Yayanın veya bisikletlinin araca çok yakın olması halinde otomatik acil durum freni tetiklenebiliyor.

*İletişimde kullanılan görseller ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir.