BAŞTAN SONA
GÖZ ALICI

PEUGEOT SUV 2008, %0,99 faiz fırsatıyla
FORMU DOLDUR SENİ ARAYALIM

BÜYÜLEYİCİ BİR SUV

Hem akıcı hem de güçlü çizgileriyle, yerden yüksekliğiyle PEUGEOT SUV 2008 cömert bir genişlik ve ustaca bir güç sergiliyor. Çok boyutlu tasarımı sayesinde gövdeye yakın işlenmiş şık çizgilerle ve hatlarla canlı, keskin bir tarz yaratıyor.

BROŞÜRLERİMİZİ İNCELEYİNİZ
PEUGEOT SUV 2008 SUV’NİN YENİ BOYUTU

Hem akıcı hem güçlü çizgileriyle, yerden yüksekliğiyle yeni SUV modeli PEUGEOT 2008 cömert bir genişlik ve ustaca bir güç sergiliyor. Çok boyutlu tasarımı sayesinde gövdeye yakın işlenmiş şık çizgilerle ve hatlarla canlı, keskin bir tarz yaratıyor. Ön yüzünün etkileyici tasarımı, markanın simgesi haline gelen farları, aerodinamik detaylar ile hafifletilmiş 18” jantları , parlak siyah cam çerçeveleri yatay motor kaputu ve Siyah Elmas rengi tavanıyla hem güçlü hem de sportif bir görünüm yansıtıyor.

  • 1 / 1
İLK VE HER BAKIŞTA GÖRKEMLİ

Seçkin bir görünüme sahip PEUGEOT SUV 2008, ön yüzünün dinamik ve atletik formuna dikkat çeken bir siluet sunuyor. Yatay motor kaputundaki geniş krom kaplama ızgarasının yanında markanın sembolü olan üçlü aslan pençesi ışık imzası ile Full LED farları SUV’nin güçlü modern havasını tamamlıyor.

ZENGİN BİR DENEYİM*

Yeni Peugeot 3D i-Cockpit® ‘in sürüş konumu ile direksiyondaki etkileşim deneyiminizi zenginleştirin. Sezgisel ergonomisi, kompakt direksiyonu, sesle kontrol edilebilen 10” HD kapasitif dokunmatik ekranı ve yapılandırılabilir 3D dijital gösterge paneli ile benzersiz sürüş keyfini keşfedin.

  • 1 / 1
AKICI BİR SÜRÜŞ

Dikkat çekici yeni e-toggle tasarımı ile EAT8 8 ileri tam otomatik şanzıman elektronik kontrollüdür ve direksiyon simidindeki vites kulakçıklarına sahiptir.

  • 1 / 1
ULTRA AKILLI SUV

PEUGEOT SUV 2008, en yeni nesil teknoloji ve sürüş destek özellilkleriyle siz ve yolcularınızın güvenliğini artırırken, çevresel farkındalığınızı geliştirir ve sürüşünüzde yardımcı olur.

*İletişimde kullanılan görseller ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir.