PEUGEOT EXPERT VAN

BAŞTAN SONA
GÖZ ALICI
FORMU DOLDUR SENİ ARAYALIM

TİCARETTE YENİ DÖNEM: EXPERT

Modern ve rakiplerinden ayrışan çarpıcı tasarımıyla PEUGEOT Expert, araç tasarım uzmanları tarafından ticaretin uzmanları için tasarlandı. Sınıf lideri yakıt ekonomosiyle beraber, benzersiz teknolojik özellikler ve üstün sürüş konforunu bütünleştiren PEUGEOT Expert, kendi sınıfında standartları yeniden belirliyor.

BROŞÜRLERİMİZİ İNCELEYİNİZ
PEUGEOT EXPERT VERİMLİLİĞİ DESTEKLEYEN İDDİALI TASARIM

Yeni güçlü tasarımıyla, PEUGEOT Expert’in sağlam ve şık tasarımı dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek konumlandırılmış yeni dikey radyatör ızgarası, yollarda ilk bakışta göze çarpmaktadır.

  • 1 / 1
DIŞ TASARIM

Şık çizgiler, gövde hatlarının akışkanlığını ve modernliğini vurgularken, yüksek konumlandırılmış dikey radyatör ızgarası, ilk bakışta dikkat çeken bu van aracın çekiciliğini güçlendiriyor. Stil Paketi ile gelen LED ışık imzası ise işinize prestij kazandırıyor.

İÇ MEKAN KONFORU

İç mekanda, PEUGEOT Expert size beklentinizin üzerinde bir sürüş konforu sunmaktadır. Yüksek konumlandırılmış sürücü koltuğu sayesinde yola hakim bir sürüş sizi beklemektedir. İşlevsel ve ergonomik sürücü kabini, binek tipi sürüş pozisyonu ile çok sayıda yerleştirme gözü sunmaktadır.

  • 1 / 1
MOBİL OFİS

Moduwork banket koltuğuyla, Yeni Expert boş olan koltuklardan yararlanmak üzere mükemmel bir modülerlik sunmaktadır. Buna göre yan yolcu koltuğu yukarı doğru kalkmakta ve düz zeminli bir alan açığa çıkmaktadır. Bölme sacı üzerinde yapılmış olan bir kapak açılabilmekte ve uzun eşyaların taşınması için aracın faydalı uzunluğunu 4m’ye kadar çıkmaktadır.

*İletişimde kullanılan görseller ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir.