Geniş iç hacimle iddialı tasarımın buluştuğu bu otomobille yeni bir maceraya adım atın. Sportif bir görünüme ve 7 koltuklu bir SUV’den beklenmeyecek bir akıcılığa sahip olan PEUGEOT SUV 5008, yenilenen modern hatlarıyla geleceğin tasarım anlayışına ışık tutuyor. Zengin donanımlı sürüş kabini ve sınıfının en iyi özellikleri, beklentilerinizin ötesinde bir sürüş keyfi ve performans sunuyor.

BROŞÜRLERİMİZİ İNCELEYİNİZ
  • 1 / 1
ÇERÇEVESİZ ÖN IZGARA

İnce hatlarla en uç noktaya kadar uzanan ve küçük efektlerle hareketlendirilen yeni dikey konumlu çerçevesiz ön ızgara, tamamen akıcı ve gövdeyle bütünleşen bir ön yüzü beraberinde getiriyor.

GÜÇLENDİRİLMİŞ TEKNOLOJİ*

Modernize edilen, yenilikçi ve ergonomik PEUGEOT i-Cockpit® ile sürüş hislerinizi güçlendirin ve sürüş deneyiminizi en üst noktaya taşıyın. PEUGEOT SUV 5008 benzersiz bir sürüş deneyimi ve rahat bir kullanım için; kompakt direksiyon simidi, yedi adet piyano tuşu, yeni bir 10 inçlik HD merkezi dokunmatik ekran ve yükseltilmiş dijital gösterge ekranıyla donatıldı. Böylece gözünüzü yoldan ayırmadan tüm temel fonksiyonlara erişim sağlayabilir ve sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz.

  • 1 / 1
BAĞLANABİLİRLİK

Günlük hayatı kolaylaştırmak üzere okunaklı ve sezgisel kullanım sunan yeni 10 inçlik HD dokunmatik ekran, ses tanıma özelliğine sahip bağlı 3-boyutlu navigasyonla donatıldı.
Uyumlu favori uygulamalarınızı dokunmatik ekrana yansıtmak için Mirror Screen işlevini kullanın ve telefonunuzu orta konsolda şarj edin.
Ayrıca arka koltuk yolcuları için iki adet USB şarj soketi de bulunuyor.

  • 1 / 1
HAYATI KOLAYLAŞTIRAN PERFORMANS*

PEUGEOT SUV 5008’deki otomatik acil durum fren sistemi ve genişletilmiş trafik işareti tanımlama sistemi gibi en güncel sürüş destek sistemleri günlük yaşamda size eşlik ediyor. 360° görsel park yardımcısı ve Park Assist teknolojileri şehir içindeki günlük park ve manevraları kolaylaştırıyor.

*İletişimde kullanılan görseller ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir.