PEUGEOT EXPERT TRAVELLER

BAŞTAN SONA
GÖZ ALICI
FORMU DOLDUR SENİ ARAYALIM

Eşsiz tasırım, üstün sürüş konforu, güçlü 2.0L BlueHDi dizel motorlar, seçkin ve benzersiz ekipmanlar sunan PEUGEOT Expert Traveller ile yeni seyahat dünyasının keyfini çıkarmaya hazır olun.

BROŞÜRLERİMİZİ İNCELEYİNİZ
Traveller GÜÇLÜ KİŞİLİK

PEUGEOT Traveller, sizi hobi seyahatlerine ve uzun yolculuklara çıkmaya davet ediyor.
Modern ve zarif silueti, tüm detayların konforunuz için tasarlandığı ferah ve lüks bir iç mekan sunuyor.

  • 1 / 1
İHTİYAÇLARINIZA UYUM SAĞLAR

PEUGEOT Expert Traveller’ın iç mekanı oldukça geniş olup, 9 yolcuya kadar rahat bir seyahat imkanı tanır. 1,9 m gövde yüksekliği sayesinde, kalabalık alışveriş merkezlerindeki ve turistik bölgelerdeki kapalı oto parklara kolaylıkla girebilirsiniz.

KONFOR VE KOLAYLIK

PEUGEOT Expert Traveller’ın modern tasarımlı kokpitinde kendinizi çok rahat hissedeceksiniz. Ergonomik yapılı yüksekliği ayarlanabilir sürücü koltuğu, direksiyondan kumandalı radyo, 7’’ dokunmatik ekran ve modern gösterge paneli ile beraber sunulmaktadır.

  • 1 / 1
BAĞLANTINIZI KAYBETMEYİN

7'‘ dokunmatik ekran aynı zamanda Mirror Screen özelliğini barındırdığı için Apple CarPlayTM veya Android Auto üzerinden cep telefonunuzdaki uyumlu uygulamaları kullanabilirsiniz.

  • 1 / 1
ÇEKİŞ KONTROL SİSTEMİ

PEUGEOT Expert Traveller’da kullanılan Grip Control® teknolojisi, çekiş kontrol sistemi sayesinde daha iyi bir yol tutuş sağlar. Kar, Arazi, Kum... Ön konsolda bulunan bir düğmeyle gittiğiniz yolun koşullarına en uygun olan kavrama seviyesini seçin. Arkanıza yaslanıp yolun tadını çıkarın.

*İletişimde kullanılan görseller ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir.