Aracınızı iyi durumdaki lastiklerle sürmeniz kritik önem taşır: Aşınmış lastikler yol tutuşu azaltır, fren mesafesini uzatır ve ıslak yollarda kayma riskine yol açar. Bu nedenle, her zaman lastiklerinizdeki aşınma göstergesine dikkat etmeniz önemlidir.

PEUGEOT, tüm markalardan, farklı fiyat aralıklarında ve aracınızın yaşına ve sürüş koşullarınıza uygun geniş bir lastik yelpazesi sunar.

LASTİK OTELİ

LASTİKLERİNİZİ MEVSİMİNE GÖRE DEĞİŞTİRİN VE SAKLAYIN

7 C’nin altındaki hava sıcaklıklarında yaz lastikleri yeterli yol tutuş sağlayamaz: Kauçuk sertleşir ve performans düşer. Bu nedenle kış lastikleriyle değiştirilmeleri gerekir.


Kış lastiği takmak uzun vadede tasarruf etmenizi sağlar.


Tıpkı yaz lastiklerinde olduğu gibi, kış lastikleri etkinliklerini kaybetmemeleri için kullanılmadıkları süre içerisinde dikkatli bir şekilde muhafaza edilmelidir.


PEUGEOT, iki depolama seçeneği sunan PEUGEOT Lastik Oteli çözümünü oluşturdu:


- Tercih ettiğiniz bir mevsim süresince (6 ay süreyle)

- Bütün bir yıl boyunca (12 ay süreyle)


Lastiklerinizi temizliyor, aşınma takibini yapıyor ve sıcaklık, nem ve ışık açısından optimum koşullarda depoluyoruz. Lastiklerin değişim zamanı geldiğinde sizi önceden bilgilendiriyoruz.


Lastik Otelin müsaitliği, fiyatları ve koşulları hakkında bilgi almak için, katılımcı Peugeot AKTİF - İRİYIL yetkili setvisimizle iletişime geçin.

SERVİS RANDEVU TALEBİ