PEUGEOT BOXER VAN

BAŞTAN SONA
BAŞTAN SONA
FORMU DOLDUR SENİ ARAYALIM

Ticari bir araç olmanın ötesinde, PEUGEOT Boxer konforlu kullanımı ve teknolojik ekipmanları ile işiniz için özel olarak tasarlandı.

BROŞÜRLERİMİZİ İNCELEYİNİZ

İHTİYAÇLARINIZA UYGUN BİR PEUGEOT BOXER SEÇİN

Her iş kolunun kendine özel gereksinimleri vardır. PEUGEOT Boxer, müşterilerinin (profesyonel meslek sahipleri, serbest meslek sahipleri ya da filo yöneticileri) özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan farklı versiyonlarda sunulmaktadır.

PEUGEOT BOXER VAN GÜVENLİK VE SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ

"TAKİP MESAFESİ UYARISI"

"Takip Mesafesi Uyarısı" (çarpışma tehlikesi uyarısı) özelliği, sürücüyü öndeki araçla çarpışma tehlikesine karşı uyarır.

Bu görsel ve işitsel uyarı, "Aktif Güvenlik Freni" devreye girmeden hemen önce verilir.

PEUGEOT BOXER VAN GÜVENLİK VE SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ

"AKTİF GÜVENLİK FRENİ"

"Aktif Güvenlik Freni" (otomatik acil fren) sistemi, "Takip Mesafesi Uyarısı" ikazından sonra sürücü yeterince hızlı tepki vermediğinde ve fren yapmadığında devreye girer. Böylece, sürücünün müdahalesi olmadan, aracın hızını azaltarak çarpışmanın önlenmesine veya şiddetinin sınırlandırılmasına katkıda bulunur. Aktif Güvenlik Freni şu durumlarda devreye girer :

  • Aracın hızı, diğer araç tespit edildiği sırada 5 km/sa ila 140 km/sa olduğunda.

  • Duran halde bir araç tespit edildiği sırada aracın hızı 80 km/sa’in üzerinde değilse.

PEUGEOT BOXER VAN GÜVENLİK VE SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ

ŞERİT TAKİP UYARI SİSTEMİ

Şerit Takip Uyarı Sistemi (LDWS), kesik ve düz yol çizgilerini tanıyan bir kamera aracılığıyla, istemsiz şerit ihlalini tespit eder. Kamera, görüntüyü analiz edererek sürücünün dikkati dağıldığında ve aracın hızı 60 km/sa’i geçtiğinde, şeridinden çıktığı anda görsel bir uyarıyı devreye sokar.

*İletişimde kullanılan görseller ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir.