PEUGEOT HUZURUNUZU GARANTİLİYOR

Yeni bir PEUGEOT satın aldığınızda üretim, boya ve delinme kusurlarının tümünü kapsayan tam garantinin bütün avantajlarından yararlanın: PEUGEOT, belirli durumlarda yasal garanti yükümlülüklerinin de ötesine geçer. PEUGEOT’nun üretici garantisi, AB ülkelerinin tamamında ve diğer 15 ülke veya bölgede geçerlidir. Bu garantilerin kapsadığı işler, PEUGEOT ağındaki uzmanlar tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

  • 1 / 1
PEUGEOT’NUZU SATIN ALDIĞINIZ ANDAN İTİBAREN GEÇERLİ OLAN GARANTİLER

Kapsam:

Normal aşınma ve yıpranmaya maruz kalan parçalar hariç olmak üzere arızalı parçalar.(örn, Fren balataları)


Garanti kapsamı:

Arızalı araçların onarımı veya ücretsiz değiştirilmesi Garanti kapsamına giren bir arıza meydana gelirse arıza veya çekici masraflarının geri ödenmesi


Süre/km:

Teslim tarihinden itibaren 2 yıl
Km sınırı yoktur

6 MADDEDE ARAÇ GARANTİNİZ


GARANTİ KULLANIM ŞARTLARI NELERDİR?

PEUGEOT’nuzu satın aldıktan sonra bir sorunla karşılaşırsanız (arıza, boya kusurları, kaportada delinme), bakım ve garanti el kitabınızla birlikte bir PEUGEOT yetkili servisini ziyaret edin. Kusurun PEUGEOT ticari garantisi kapsamında tamir edilip edilemeyeceğini yalnızca yetkili bir PEUGEOT teknisyeni değerlendirebilir.


GARANTİ DEVAM EDERKEN ARACIM ARIZALANIRSA NE OLUR?

Arıza durumunda PEUGEOT Assistance ile iletişime geçmelisiniz. Uzmanlarımız mümkün olan en kısa sürede arızaya müdahale edeceklerdir. Buna ek olarak, Peugeot Aktif - İriyıl yetkili servisine varıncaya kadar olan çekici masrafları karşılanır (maksimum 100 km yarıçap içinde). Arabanızın onarım süresi iki saatten uzunsa, servis teknisyenimiz yolculuğunuza devam etmeniz için size alternatif bir ulaşım yöntemi sunacaktır.


SATIN ALDIKTAN SONRA GARANTİNİN UZATILMASI

Garanti sözleşmenizin son gününe kadar garantinin uzatılmasını talep edebilirsiniz. Bunu yapmak için satış bayinizle iletişime geçmeniz yeterlidir.


ARAÇ BİR BAŞKASINA SATILDIĞINDA GARANTİ SONA ERER Mİ?

Garantiniz, aracınızın yeni sahibine devredilebilir ve aynı koşullar sözleşmenin geri kalanı boyunca geçerlidir.


GARANTİ İLE İLGİLİ BİR SORUM OLURSA KİMİNLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRİM?

Garanti ile ilgili tüm bilgileri, aracınız teslim edildiğinde size verilen garanti ve bakım el kitabında bulabilirsiniz. Diğer sorularınız için, lütfen bir Peugeot Aktif - İriyıl servisi ile iletişime geçin.

Yeni araçlarda garanti süresinin uzatılması

Peugeot Artı Garanti sözleşmesi sayesinde, sözleşmeli garanti kapsamınızı kolaylıkla genişletebilir, geniş yardım hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İletişime geç
İkinci el garantisi

İkinci el PEUGEOT aracınız için garanti hizmetimizden yararlanın.

İletişime geç
Yeni araçlarda garanti süresinin uzatılması

Aracınızın garantisi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa Peugeot Aktif- İriyıl ile iletişime geçin.

İletişime geç