PEUGEOT RIFTER

BAŞTAN SONA
GÖZ ALICI
FORMU DOLDUR SENİ ARAYALIM

PEUGEOT, göz alıcı tasarımları ve yenilikçi mühendislik anlayışı ile size her zaman benzersiz bir sürüş keyfi, heyecanlı bir deneyim sunuyor. Bu vizyonunu mükemmelleştirmek için yeni otomotiv teknolojileri geliştirmeye devam ediyor.

BROŞÜRLERİMİZİ İNCELEYİNİZ
PEUGEOT i-COCKPIT® BENZERSİZ SÜRÜŞ DENEYİMİ

Mükemmel ve fonksiyonel bir yapıya sahip olan PEUGEOT i-Cockpit® kullanım kolaylığıyla dikkat çekiyor. Teknolojiyi yolculuklarda sizin kontrolünüze sunuyor. Aynı zamanda size ve yolcularınıza, heyecan uyandıran yeni bir deneyim yaşatıyor.
PEUGEOT i-Cockpit® teknolojisi, kompakt direksiyon simidi, yükseltilmiş gösterge paneli ve 8” kapasitif dokunmatik ekranı ile yolculuklarda size daha çevik ve içgüdüsel bir sürüş keyfi yaşatıyor.

MOTOR SEÇENEKLERİ YENİ NESİL MOTORLAR

En son EMP2 platformu üzerinde üretilen PEUGEOT Rifter, örnek bir manevra ve yol tutuşu sağlıyor. Kısa motor kaput yapısı, detaylara özen gösterilerek tasarlanmış şasesi, elektrik takviyeli direksiyon ve optimize edilmiş dönüş çapı size üst düzeyde bir konfor, kalite ve pratiklik sunuyor.

  • 1 / 1
ÜSTÜN PERFORMANSLI YENİ NESİL MOTORLAR

PEUGEOT Rifter, farklı sürüş deneyimleri yaşatmak ve bakış açınızı değiştirecek avantajlar sunmak için sizi bekliyor! Üstelik ekonominizi düşünerek. Yenilikçi BlueHDi dizel motorlar ve 8 ileri tam otomatik EAT8 şanzıman sayesinde PEUGEOT Rifter gerçek sürüş şartlarında düşük yakıt tüketimi ile yüksek performansı bir araya getiriyor.

  • 1 / 1
YENİ 8 İLERİ TAM OTOMATİK ŞANZIMAN

Eğlenceli bir günün dönüşünde, arka koltukta uyuya kalan ufaklığın rahatını düşünüyorsanız, PEUGEOT Rifter sizi anlıyor. Yeni 8 ileri tam otomatik EAT8 şanzıman ile vites geçişleri son derece yumuşak, sarsıntısız ve hızlı gerçekleşiyor. Direksiyon üzerindeki vites değiştirme kulakçıkları sayesinde, otomatik moddan çıkmadan, vites değişimleri kolaylıkla manuel olarak yapılabiliyor. Çocuğunuzun uykusu hiç bölünmüyor.

*İletişimde kullanılan görseller ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir.