PEUGEOT 508

BAŞTAN SONA
GÖZ ALICI
FORMU DOLDUR SENİ ARAYALIM

Alçak gövdesi, heykelsi hatları ve sert, güçlü tarzı ile PEUGEOT 508, sportiflik ve inovasyon alanında yeni bir çağa imza atıyor. Yüksek verimliliğe sahip dizel ve benzinli motorları sürüş sırasında gücü en yoğun haliyle hissettiriyor.

BROŞÜRLERİMİZİ İNCELEYİNİZ
  • 1 / 1
FARLAR: YOLUNUZU AYDINLATIN

Markanın kendine özgü yeni far imzasını taşıyan tam LED farlar, otomatik yükseklik ayarlama işlevi statik viraj aydınlatma işlevi ve ön sinyal lambaları sayesinde gün boyunca size gelişmiş bir görsel konfor sunuyor. Optimum sürüş deneyimi ve güvenlik için daima çevrenizi rahatça görebilir ve görünebilirsiniz.

RAKİPSİZ PEUGEOT i-COCKPIT®

Peugeot i-Cockpit® ile kontrolü ele alın. Kompakt direksiyon simidi, yükseltilmiş konfigüre edilebilir dijital gösterge paneli ve 10" HD kapasitif dokunmatik ekran ile çevik ve geniş görüş açılı bir sürüş pozisyonunun keyfini çıkarmaya hazır mısınız? Aracın kumanda işlevlerine tek dokunuşla erişmenizi sağlayan şalter tipi piyano tuşlar ile dokunmanın hissini yeniden keşfedin.

  • 1 / 1
DÜNYAYLA BAĞLANTINIZI KOPARMAYIN

Mirror Screen işlevini kullanarak araçla uyumlu olan en sevdiğiniz uygulamaları 10” HD kapasitif dokunmatik ekrana yansıtın ve orta konsolda akıllı telefonunuzu kablosuz şarj edin.
Aktif süspansiyon modlarını değiştirerek sürüş deneyiminizi ruh halinize göre uyarlayın.

*İletişimde kullanılan görseller ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir.