PEUGEOT BOXER MİNİBÜS FORMU DOLDUR SENİ ARAYALIM

BOXER MİNİBÜS'Ü YAKINDAN TANIYIN

PRESTİJLİ, KULLANIŞLI VE EKONOMİK

Peugeot Boxer Minibüs, ticari bir araç olmanın ötesinde, konforlu kullanımı ve içerisindeki teknolojik ekipmanları ile işiniz için özel olarak tasarlandı.

Peugeot Boxer Minibüs hem okul taşıtı hem de yolcu taşımacılığı için içerisinde birçok donanım barındırıyor. Sınıfındaki referans etkin çevre kirliliği kontrol teknolojisiyle üretilen BlueHDi motoru sayesinde aracın kullanım maliyetleri de azalıyor. Peugeot Boxer Minibüs sınıfının en iyi tüketim değerlerinden birine sahip olduğunu gururla sunuyor. Ayrıca tasarımında dikkat çeken ön yüz, modernliği ve sağlamlığı bir araya getiriyor.

ÖNCE ÇOCUKLARIMIZIN EMNİYETİ

Radyo, USB ve Bluetooth bağlantılarıyla sürücü Peugeot Boxer Minibüs’te bağlantı ihtiyaçlarını dilediği şekilde kolayca sağlıyor.

ÖNCE ÇOCUKLARIMIZIN EMNİYETİ

Direksiyon üzerindeki radyo ve telefon kontrol butonları sayesinde sürücü yolunu gözden ayırmadan radyo ve telefon bağlantılarına kolayca gerekli komutları verebiliyor.

ÖNCE ÇOCUKLARIMIZIN EMNİYETİ

Okul servisi versiyonunda iç ve dış kameralar yer alıyor. Sürücü, çocuklarımızın güvenliğini önündeki ekrandan en üst noktada takip edebiliyor. Ayrıca her yolcu koltuğunun yönetmeliğe uygun sensörler aracılığıyla ayrı ayrı kontrol edildiği ekran ve sesli uyarılar sayesinde servis aracında çocuk unutulma ihtimali tamamen ortadan kalkmış oluyor.

*İletişimde kullanılan görseller ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir.